Data wydarzenia

PARAFIALNY KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

dla Izabeli Matuszkiewicz

10 grudnia godz. 7:00-13:30 Dom Parafialny w Hałcnowie

 

Izabela ma 13 lat, mieszka w Hałcnowie. Jest wcześniakiem z wodogłowiem wrodzonym. 

Przeszła kilka operacji czaszki oraz stopy, niedowidzi. Jest dzieckiem rehabilitowanym od drugiego miesiąca życia. Dzięki rehabilitacji i hipoterapii funkcjonuje dużo lepiej.

Zapraszają organizatorzy: P-SKS "BESKIDY", Parafia Nawiedzenia NMP w Hałcnowie, Szkoła Podstawowa nr 28, PZERiIN koło nr 7 w Hałcnowie.

Osoby zainteresowane wsparciem kiermaszu lub upieczeniem ciasta proszone są o kontakt R. Zuber tel. 507 862 180.  Akcję można wesprzeć  wpłatą na konto bankowe P-SKS BESKIDY 41 8111 0009 2001 0025 7026 0001 z dopiskiem DAROWIZNA IZA

Darowizny - odliczenie darowizny od podatku PIT. Od uzyskanego w roku podatkowym dochodu odliczeniu podlega kwota dokonanych darowizn na rzecz organizacji pożytku publicznego. Podatnik odliczenia darowizny pieniężnej dokonuje: - do 6% dochodu,  wyłącznie na podstawie dowodu wpłaty na rachunek bankowy opp z dopiskiem DAROWIZNA

Bożonarodzeniowy Kiermasz
Dodane przez Sanktuarium -