INTENCJE MSZALNE 17 - 23 VI 2024

Zakres czasowy intencji
/

­Poniedziałek 17 VI 

  • 6.30 - † Andrzej Michalski
  • 7.15  Agnieszka Paszek z mężem Stefanem
  • 18.15 - 1) † Zdzisław Krawczyk w 7 r. śm. z rodzicami i braćmi 
               - 2) O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB  dla Edyty i Dominika w 15 r. ślubu oraz dla Marysi i Jasia w 10 r. ur. 

Wtorek  18 VI

  • 6.30 - † Brygida Kubiak w r. śm.
  •  7.15 - Jolanta i Zdzisław Handzel
  •   18.15 † Czesław Wójcik z rodzicami

Środa  19 VI

  • 6.30 - † Janusz Waluś
  • 7.15 - † Józefa, Bronisława i Stanisław Bal
  • 18.15 - Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i opiekę MB dla rodzin Pawińskich i Jurczyków

Czwartek  20 VI 

  •     6.30 - † Krzysztof Prochot
  •     7.15 - † Albin Zemanek w 20 r. śm.
  • 18.15 - 1) O Boże bł. dla uczniów klas VII - VIII oraz szkół ponadpodstawowych
               -2) Zbiorowa za zmarłych: 
    a) † Michał Marzec w 21 r. śm. z żoną Czesławą, 
    b) † Marianna i Zenon Mirota w r. śm., 
    c) † Andrzej Michalski, 
    d) † Genowefa Błotko, 
    e) † Jan i Jerzy Mendroch, 
    f) † Jan Rosner, 
    g) † Kazimierz Polak, 
    h) † Benedykt Olma, 
    i) † Jan Nycz

Piątek  21 VI 

  • 6.30 - † Józef Handzel
  • 7.15 - † Władysława Knapik  z mężem Józefem
  • 8.00 - O Boże bł. dla uczniów klas I – III,  ich nauczycieli i wychowawców
  • 9.00 - O Boże bł. dla uczniów klas IV– VI, ich nauczycieli i wychowawców
  • 18.15 - † Stanisław Jurzak w r. śm. 
    Sobota 22 VI
  •  6.30 - † Barbara Oskwarek w 1 r. śm. z mężem Bolesławem w 6 r. śm.
  • 7.15 - † Jan Sopecki
  • 18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: 
    a) Janiny w 80 r. ur. oraz Jolanty w 57 r. ur., 
    b) o uzdrowienie Anny z ciężkiej choroby, 
    c) o ulgę w cierpieniu dla Joanny, potrzebne łaski i opiekę MB dla niej i rodziny

Niedziela  23 VI 

  • 6.15 - † Zbigniew Gajda z matką Janiną
  • 7.30 † Janina i Jan Szary
  • 9.15 - 1) † Krzysztof Jędrzejko w 20 r. śm., 2) † Stefan Stokłosa w 5 r. śm. i Jan Naróg
  • 10.30 Eugeniusz Borowski w 19 r. śm.
  • 12.15 - † Jan Rosner z żoną i zięciem
  • 18.15 - † Przemysław Wandor w 12 r. śm. z dziadkiem Józefem

P.S.  Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) † Paweł Mazur od 27 V do 25 VI 2024 (Salwatorianie – Węgry)
b) † Henryk Holisz od 1 VI do 30 VI 2024 (ks. Ludwik Wawrzeczko MSF – Afryka)
c) †Eugeniusz Kropka od 12 VI do 10 VII 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
d) †Kazimierz Polak od 12 VI do 10 VII 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)

Dodane przez Sanktuarium -

INTENCJE MSZALNE 10 - 16 VI 2024

Zakres czasowy intencji
/

Poniedziałek 10 VI 

  • 6.30 - † Aurelia Wróbel  w r. śm.
  • 7.15  Maria
  • 18.15 - † Leon Olma w 3 r. śm. z synem Krzysztofem

Wtorek  11 VI

  • 6.30 - 1) † Jadwiga Zolich, 2) † Józef Gibas
  • 7.15 - Józef Kalemba w r. śm. z żoną Julią
  • 18.15 - † Anna Dziergas 

Środa  12 VI

  • 6.30 - 1) † Marcin Kowalczyk, 2) † Benedykt Olma
  •  7.15 - † Janina Bajger
  • 18.15 - O Boże bł. dla Emilii i Faustyny z ok. 18 rocz. urodzin 

Czwartek  13 VI 

  • 6.30 - † Kazimierz Polak
  • 7.15 - † Konrad Pocielej
  • 18.15Zbiorowa za zmarłych:
    a) † Janina Jordan 14 r. śm. z mężem Janem,  córką Marią, synem Józefem i wnukiem  Adamem, 
    b) † Rudolf Szlosarczyk w 37 r. śm. z żoną Wandą, 
    c) † Kazimiera Sierka w 29 r. śm., 
    d) † Anatoli Petrov  

Piątek  14 VI 

  •  6.30 - 1) † Helena Mośko w 14 r. śm. z mężem i synem,  Jan Kupiec z rodzicami, Czesław Zdanowicz,  2) † Anatoli Petrov
  • 7.15 - † Piotr Muzyka
  • 18.15 - † Teresa i Ignacy Dudek z dziećmi


    Sobota 15 VI

  •  6.30 - † Eugeniusz Kropka
  • 7.15 - † Jadwiga Zolich
  • 18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Ireny i Krzysztofa  w 35 r. ślubu oraz Oskara w 9 r. urodzin

Niedziela  16 VI 

  •  6.15 - O Boże bł. dla Doroty i Macieja w 10 r. ślubu
  •  7.30 † Michał Gacek z rodzicami
  •   9.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Urszuli w 80 r. urodzin
  • 10.30 Józef Prochot 
  • 12.15 - O Boże bł., zdrowie, opiekę MB dla Wiktora w 14 r. urodzin
  • 18.15 - † Janusz Gruszeczka

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) †Maria Kubas od 13 V do 11 VI 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
b) †Marcin Kowalczyk od 13 V do 11 VI 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
c) †Bartłomiej Smolarski od 13 V do 11 VI 2024 (ks. Mikołaj Adamowycz - Ukraina)
d) †Helena Łecka od 13 V do 11 VI 2024 (ks. Witalij Rozowski- Ukraina)
e) †Józef Kos od 13 V do 11 VI 2024 (ks. Witalij Osadczuk- Ukraina)
f) † Paweł Mazur od 27 V do 25 VI 2024 (Salwatorianie – Węgry)
g) † Henryk Holisz od 1 VI do 30 VI 2024 (ks. Ludwik Wawrzeczko MSF – Afryka)
h) †Eugeniusz Kropka od 12 VI do 10 VII 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
i) †Kazimierz Polak od 12 VI do 10 VII 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)

Dodane przez Sanktuarium -

INTENCJE MSZALNE 3 - 9 VI 2024

Zakres czasowy intencji
/

Poniedziałek 3 VI 

  • 6.30 - 1) O powrót do zdrowia i nawrócenie dla Piotra oraz łaski dla całej rodziny
               - 2) † Genowefa Błotko
  • 7.15  Flora i Tadeusz Budzyna z synem Markiem
  • 18.15 - † Marian w r. śm.

Wtorek  4 VI

  • 6.30 - 1) † Dariusz Bem,  2) † Krzysztof Prochot
  • 7.15 - Albin Zemanek w 20 r. śm.
  • 18.15 Za żyjących i zmarłych członków ADŚ, dla żyjących o wzrastanie w miłości  do Boga i ludzi, a dla zmarłych o wieczną szczęśliwość

Środa  5 VI

  • 6.30 - 1) † Józef Majdak, 2) † Mieczysław Ryczek
  • 7.15 - † Mieczysław Kostyszyn z mamą Anielą
  • 18.15 - † Tadeusz Grduk w 24 r. śm. 

Czwartek  6 VI 

  • 6.30 - † Stanisław Grasiak
  • 7.15 - † Danuta Mazur w 2 r. śm.
  • 18.15 - 1) Wynagradzająca NSPJ
               - 2) Zbiorowa za zmarłych:
    a) †† za dusze w czyśćcu cierpiące, 
    b)  Wojciech Kutrzyk z Częstochowy,
    c) † Sabina i Mieczysław Piechota, 
    d) † Jan i Rozalia Fras, 
    e) † Stanisława Honkisz w 2 r. śm. z mężem Janem, 
    f) † Blanka Okrzesik z siostrą Anną w 6 r. śm., 
    g) † Czesław Półtorak w 14 r. śm., 
    h) † Teresa Danuta Mazur w 2 r. śm., 
    i) † Natale Taronna 

Piątek  7 VI 

  •  6.30 - 1) † Alfred Szlosarczyk w 11 r. śm., 2) † Benedykt Olma
  •  7.15 - † Władysława Damek z rodzicami Rudolfem i Anną
  • 18.15 - O Boże bł. dla Agaty w 60 r. urodzin


    Sobota  8 VI

  • 6.30 - O Boże bł. dl członków Róży św. Królowej Jadwigi
  • 7.15 - 1) † Jan i Maria Bernaś w 17 r. śm., 2) † Eugeniusz Kropka
  • 18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: 
    a) Jerzego w 70 r. urodzin, 
    b) o mądrość i światło Ducha Świętego, rozwiązanie trudnej sprawy rodzinnej

Niedziela  9 VI 

  • 6.15 - † Aniela i Mikołaj Panek ze swatem Janem Kopciuchem
  • 7.30 1) w intencji Akcji Katolickiej, 2) O Boże bł. dla Stanisława i Teresy w 35 r. ślubu
  •  9.15 - † Julian Kalemba  w r. śm.
  • 10.30 Stanisław i Janusz Gruszeczka
  • 12.15 - PRYMICJE
  • 18.15 - † Helena i Wiktor Konior z córką Marią

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) †Maria Kubas od 13 V do 11 VI 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
b) †Marcin Kowalczyk od 13 V do 11 VI 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
c) †Bartłomiej Smolarski od 13 V do 11 VI 2024 (ks. Mikołaj Adamowycz - Ukraina)
d) †Helena Łecka od 13 V do 11 VI 2024 (ks. Witalij Rozowski- Ukraina)
e) †Józef Kos od 13 V do 11 VI 2024 (ks Witalij Osadczuk- Ukraina)
f) † Paweł Mazur od 27 V do 25 VI 2024 (Salwatorianie – Węgry)
g † Henryk Holisz od 1 VI do 30 VI 2024 (ks. Ludwik Wawrzeczko MSF – Afryka) 

Dodane przez Sanktuarium -

INTENCJE MSZALNE 27 V -2 VI 2024

Zakres czasowy intencji
/

Poniedziałek 27 V 

  • 6.30 - † Jan i Maria z córką i zięciem
  • 7.15 - † Józef  Konior w 24 r. śm.
  • 18.15 - † Monika Włosińska z mężem Piotrem i rodzicami

Wtorek  28 V

  • 6.30 - † Wiesława Bieniecka
  • 7.15 - Jan Piątek
  • 18.15 - † Ludwika i Józef Skupień 

Środa  29 V

  • 6.30 - † Grażyna Pysz z mężem Edwardem
  • 7.15 - † Zbigniew Dutka
  • 18.15 - O Boże bł. dla Marii i Adama Ciesielskich w 25 r. ślubu 

Czwartek  30 V Boże Ciało

  • 6.15 - † Kazimierz Polak
  • 7.30 - † Janina Głowacka
  • 9.15 - Jakub Bodzek w 2 r. śm.
  • Ok. 11.15  (zaraz po procesji) - Za Parafian
  • 18.15Zbiorowa za zmarłych:
    a) † Anna i Józef Kopaniecki z córką Agatą  i zięciami Czesławem i Janem,
    b)  Eugenia i Antoni Dyczek, 
    c) † Józef i Teresa Nikiel 

Piątek  31 V Nawiedzenia NMP

  • 6.30 - † Anatolii Petrov
  • 9.15 - † Stanisław i Maria Lubińscy
  • 20.00 - Za żyjących i zmarłych polecanych w czasie Czuwania
     


    Sobota  1 VI

  •  6.30 - † Siostra Fidelia (od. P. Włoch)
  •  7.15 - † O Boże bł., opiekę MB dla  Stanisławy i Stefana w 50 r. ślubu
  • 18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: 

Niedziela  2 VI 

  • 6.15 - † Marcin Kowalczyk
  • 7.30 - O Boże bł. dl członkiń Róży św. Michał Archanioła
  • 9.15 - Za Parafian
  • 10.30 - † Małgorzata Rudolf Konior z dziećmi
  • 12.15 - 1) O Boże bł. Hani z ok. urodzin
               - 2) Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB w int. Tomasza Szedela z ok. 50 rocz. urodzin 
                      z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski dla Solenizanta i całej rodziny
  • 18.15 - † Przemysław Wandor z dziadkiem  Józefem 

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) †Maria Kubas od 13 V do 11 VI 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
b) †Marcin Kowalczyk od 13 V do 11 VI 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
c) †Bartłomiej Smolarski od 13 V do 11 VI 2024 (ks. Mikołaj Adamowycz - Ukraina)
d) †Helena Łecka od 13 V do 11 VI 2024 (ks. Witalij Rozowski- Ukraina)
e) †Józef Kos od 13 V do 11 VI 2024 (ks Witalij Osadczuk- Ukraina)
f) † Paweł Mazur od 27 V do 125 VI 2024 (Salwatorianie – Węgry)

Dodane przez Sanktuarium -

INTENCJE MSZALNE 20 – 26 V 2024

Zakres czasowy intencji
/

Poniedziałek 20 V Matki Kościoła

  • 6.30 - † Józef Kos
  • 9.15 - † Antoni Włosiński z żoną i synem
  • 15.00 - W intencji Chorych
  • 18.15 - † Zofia i Jan Lukas

Wtorek 21 V


Środa  22 V

  • 6.30 - O Boże bł. i opiekę MB dla Emilii Juraszek z ok. 18 r. ur.
  • 7.15 - † Bogusław Ranicki
  • 18.15 - O Boże bł. i zdrowie dla Anieli w r. ur. 

Czwartek  23 V

  • 6.30 - † Aleksander i Ludwika Matusik, Franciszek i Kunegunda z synem Mieczysławem, Roman Matusik
  • 7.15 - † Karolina i Antonina Owczarz
  •  18.151) Zbiorowa za zmarłych:
    a) † Halina Gardyńska, 
    b)  Tadeusz Biegun z rodzicami i teściami 
    c) † Zbigniew Kalczyk, Bolesław Pluto, Andrzej Ohanowicz, Elżbieta i Stanisław  Handzlik z rodzicami, 
    d) † Leszek i Stanisława Wrona z rodzicami, 
    e) † Janina Mynarska w 25 r. śm. z mężem Stanisławem i córką Agatą i synem Stanisławem,
    f) † Władysław i Krzysztof Glucz,
    g) † Małgorzata Szymik z mężem Antonim i synem Grzegorzem

                   - 2) W intencji Apostolatu Maryjnego


Piątek  24 V

  • 6.30 - † Mirosław Kanik
  • 7.15 - † Stanisław i Gertruda Tomaszek z synami Zbigniewem i Józefem
  • 18.15 - † Piotr Włosiński w 10 r. śm. z żoną Moniką i rodzicami
    Sobota  25 V
  • 6.30 - † Antonina i Tadeusz Bydłosz
  •  7.15 - † Jan Sopecki
  • 18.15 - Msza zbiorowa: Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę MB dla: a) Róży św. Katarzyny i ich rodzin, b) Zbigniewa w 70 r. urodzin

Niedziela – Najświętszej Trójcy  26 V 

  •   6.15 - † Anna
  •   7.30 - † Janina Szary z synową Urszulą
  •   9.15 - 1) † Kazimierz Fijak w 10 r. śm., 2) O Boże bł. dla Marii w 18 r. ur.
  • 10.30 - 1) ROCZKI, 2) O Boże bł. z okazji Dnia Mamy i Taty
  • 12.15 - CHRZTY
  • 18.15 - † Emilia Złocka z mężem Józefem w r. śm. 

P.S. Poza parafią Msze św. Gregoriańskie odprawiają za:
a) †Maria Kubas od 13 V do 11 VI 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
b) †Marcin Kowalczyk od 13 V do 11 VI 2024 (Salwatorianie - Krzyż W.)
c) †Bartłomiej Smolarski od 13 V do 11 VI 2024 (ks. Mikołaj Adamowycz - Ukraina)
d) †Helena Łecka od 13 V do 11 VI 2024 (ks. Witalij Rozowski- Ukraina)
e) †Józef Kos od 13 V do 11 VI 2024 (ks Witalij Osadczuk- Ukraina)

Dodane przez Sanktuarium -