Data wydarzenia

We wtorek 2 lipca tradycyjny Odpust Hałcnowski i 8 rocznica ogłoszenia naszego kościoła Bazyliką. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 9.15 i 18.15. Kazania będzie głosił ks. Roman Berke. 

 

Niedzielne obchody Odpustu Hałcnowskiego odbędą się 7 lipca. Kazania będzie głosił ks. Szymon Tracz – proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Starej Wsi. Na Sumę o godz. 12.00 serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatów, przedstawicieli wszystkich wspólnot i organizacji parafii oraz dzielnicy. Przez całą niedzielę po każdej Mszy św. udzielać będziemy specjalnego błogosławieństwa dzieciom oraz matkom oczekującym potomstwa. Jeszcze raz zwracamy uwagę, że w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy o 12.15, tylko o 12.00!

Odpust Hałcnowski
Dodane przez Sanktuarium -