1. W dzisiejsze Święto wszyscy biorący udział w nabożeństwie do Bożego Miłosierdzia mogą uzyskać odpust zupełny. Koronka do Bożego Miłosierdzia z Aktem Zawierzenia dziś o godz. 15.00. Dziś Nieszporów nie ma. Po Mszy wieczornej zapraszamy na wieczór uwielbienia prowadzony przez młodzież. 

2. W dzisiejszą niedzielę kawiarenka zaprasza na kremówki i pączki z Wadowic oraz słodkie nowości. W kawiarence znajduje się również stoisko z nowościami książkowymi oraz upominkami na Pierwszą Komunię Świętą. Książki i upominki można także nabyć w księgarence przy kościele. Przypominamy, że w niedzielę kawiarenka jest czynna od 10.00-20.00, a w tygodniu od wtorku do soboty w godzinach od 17.00-20.00. 

3. Jutro 8 kwietnia obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość ta obchodzona zazwyczaj 25 marca, w tym roku został przeniesiona z racji Wielkiego Tygodnia na poniedziałek po 2 niedzieli wielkanocnej. Msze jak w dzień powszedni. 

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania we wtorek 9 kwietnia. Msza św. o 18:15, a po niej spotkanie w salce oazowej. Także we wtorek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. Oaza młodzieżowa zaprasza po raz kolejny na swoje autorskie przedstawienie pt. „Nieidealna”, które odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 17:00 w Domu Kultury. 

6. Już dziś zapraszamy we wtorek 16 kwietnia na Katechezę ks. dr hab. Jana Żelaznego „Kryzysy, które rozjaśniły wiarę. Jak kształtowała się wiara chrześcijańska?” Katecheza rozpocznie się o godz. 19.00.

7. Ks. Piotr Bułka organizuje wyjazd do Medjugorie na festiwal młodych 26 lipca - 8 sierpnia. Zapisy i więcej informacji w zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę Akcja Katolicka zaprasza do domu parafialnego na ciasta domowego wypieku, a wspólnota Samuel na wieczór uwielbienia.

9. W Dniu Pańskim znajdują się ciekawe propozycje dla Seniorów.

10. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w Kościele Tydzień Biblijny.

11. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Emiliana Bernata, polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.

Dodane przez Sanktuarium -