1. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa codziennie o 18.00. 

2. Dziś po Mszy wieczornej Wspólnota Samuel zaprasza na Wieczór Uwielbienia.

3. W najbliższą środę o 18.15 Msza św. w intencji rodzin i rodziców, którzy utracili swoje dzieci oraz dzieci, które zagubiły wiarę. Przypominamy, że w środę czynna jest także w domu parafialnym poradnia psychologiczna. Więcej informacji i kontakt znajduję się na stronie internetowej w zakładce „Przy Parafii”.

4. W przyszłą niedzielę 21 czerwca pragniemy dziękować Panu Bogu za kończący się rok formacyjny wspólnot parafialnych. Zapraszamy wszystkie wspólnoty i grupy na Mszę o godz. 12.15, a po Mszy na wspólnotowy piknik.

5.  Zbliża się czas naszego lipcowego Odpustu i 10. rocznica Bazyliki Hałcnowskiej. Z tej racji pragniemy posprzątać i umyć miejsca trudno dostępne w naszej świątyni. Osoby, które chciałyby pomóc w sprzątaniu zapraszamy na sobotę 20 i 27 czerwca. Na 20.06 zapraszamy panów, z racji cięższych prac, a na 27.06 wszystkich chętnych. Chęć pomocy prosimy wcześniej zgłosić w zakrystii.

6. W ramach przygotowania do Jubileuszu Bazyliki, w przyszłą niedzielę kazania będzie głosił ks. Bogusław Kastelik, ojciec duchowny naszego Seminarium. 

7. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie kosztów organizacji Jubileuszu naszej Bazyliki.

8. Już dziś zapraszamy w piątek 26 czerwca na Hałcnowskie Czuwanie, w którym uczestniczyć będą Neoprezbiterzy i grupy modlitewne „Margaretka”. Mszy będzie przewodniczył ks. Bp Piotr Greger.

9. Miejski Dom Kultury Hałcnów oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Hałcnowa zapraszają na 4 Hałcnowski Piknik w Ogrodach, który odbędzie się 20 czerwca w godzinach od 15:00 do 18:00. w ogrodzie domu kultury.

10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Joanny Godzic, polecajmy ją i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Bożemu Miłosierdziu.

Dodane przez Sanktuarium -