1. Dziś Nieszpory z Litanią do Serca Pana Jezusa o 17.45. Przez pozostałe dni czerwca nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o 18.00.

2. W dzisiejszą niedzielę kawiarenka parafialna już od godz. 8.00 zaprasza na pyszne domowe drożdżówki oraz ciasta i desery.

3. CHRZEŚCIJAŃSTWO A ISLAM - to temat katechezy, którą wygłosi ks. Krzysztof Kościelniak we wtorek 18 czerwca 
w Hałcnowskiej Bazylice. Katecheza rozpocznie się o godz. 19.00. Wcześniej o godz. 18.15 ks. Krzysztof odprawi Mszę św. 
i wygłosi kazanie. 

4. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do wspólnej modlitwy, w czasie której będziemy dziękować Bogu za miniony rok szkolny i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji. 
  Msza św. dla młodzieży klasy VII i VIII oraz szkół ponadpodstawowych w czwartek (20.06) o godz. 18.15. 
  Msza dla dzieci klas I-III w piątek o godz. 8.00, a dla klas IV-VI o godz. 9.00. 
  Spowiedź w dni powszednie codziennie pół godziny przed Mszą św. 

5. W piątek w czasie Mszy wieczornej będziemy dziękować Panu Bogu za kończący się rok formacyjny. Do wspólnego dziękczynienia zapraszamy wszystkie wspólnoty istniejące przy naszej parafii. Po Mszy zapraszamy wszystkich do kawiarenki na lody i spotkanie przy stole.

6. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na trwającą budowę nowego ołtarza polowego i remont tylnego ogrodzenia. Ofiary z dopiskiem „dar na ołtarz” można także wpłacić na konto parafialne. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

7. Jeszcze tylko dziś w zakrystii można zapisać się na wrześniowe Warsztaty Wokalne "Pod płaszczem Maryi". Przypominamy, że ilość miejsc ograniczona. Od przyszłego tygodnia rozpoczną się zapisy drogą internetową dla chętnych z całej diecezji.

8. W przyszłą niedzielę w kawiarni DoloRosa o godzinie 16:30 zapraszamy na spotkanie z Panem Łukaszem Wilczyńskim, przedstawicielem stowarzyszenia Open Doors, które pomaga prześladowanym chrześcijanom. Pan Łukasz opowie o swojej niedawnej podróży do Kenii. Opowie o tym, jak to jest być chrześcijaninem w trudnym środowisku, pokaże zdjęcia z wyjazdu oraz podzieli się historiami rodzin, które odwiedził i z którymi rozmawiał.

9. Spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży wyjeżdżającej do Medjugorie odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca o godzinie 19:00 w domu parafialnym.

10. Pragniemy także poinformować, że Bierzmowanie obecnych uczniów klas VIII odbędzie się 16 października br.

11. Przypominamy, że zbiórka makulatury na misje w Boliwii będzie trwała od 21 do 27 czerwca przy boisku parafialnym. Propozycje dla Seniorów znajdują się w Dniu Pańskim.

12. W zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Gertrudy Gary, tydzień wcześniej pożegnaliśmy także śp. Tadeusza Jureckiego. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Dodane przez Sanktuarium -