1. W dzisiejszą niedzielę kazania w naszym kościele głosi ks. Igor Kozankewicz, dyrektor Caritas Diecezji Samborsko-Drohobyckiej na Zachodniej Ukrainie. Prowadzi ona między innymi szpital dla uchodźców wojennych i buduje hospicjum dla najbiedniejszych. Po  każdej Mszy ks. Igor zbiera ofiarę do puszek na te cele. Dziś Nieszpory z litanią do Serca Pana Jezusa o 17.45.

2. W okresie wakacji, od poniedziałku - 1 lipca Msze św. w dni powszednie odprawiane będą rano tylko o godz. 7.15; po południu o godz. 18.15. Nie będzie Mszy św. o godz. 6.30, z wyjątkiem uroczystości i odpustu.

3. We wtorek 2 lipca tradycyjny Odpust Hałcnowski i 8 rocznica ogłoszenia naszego kościoła Bazyliką. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 9.15 i 18.15. Kazania będzie głosił ks. Roman Berke. Msza wieczorna w intencji Parafian i Apostolstwa Dobrej Śmierci. Po Mszy wieczornej spotkanie Apostolstwa w domu parafialnym.

4. Niedzielne obchody Odpustu Hałcnowskiego odbędą się 7 lipca. Kazania będzie głosił ks. Szymon Tracz – proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Starej Wsi. Na Sumę o godz. 12.00 serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatów, przedstawicieli wszystkich wspólnot i organizacji parafii oraz dzielnicy. Przez całą niedzielę po każdej Mszy św. udzielać będziemy specjalnego błogosławieństwa dzieciom oraz matkom oczekującym potomstwa. Jeszcze raz zwracamy uwagę, że w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy o 12.15, tylko o 12.00!

5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta od 17.30, Msza wynagradzająca NSPJ o godz. 18.15, po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św., a w pierwszy piątek od godz. 17.30. Nabożeństwo Pierwszosobotnie o 17.15.

6. Spotkanie dla rodziców, których dzieci wyjeżdżają na obóz sportowy do Rewala, odbędzie się w poniedziałek 1 lipca po Mszy św. wieczornej (około godz. 19:00) w Domu Parafialnym im. Jana Pawła II.

7. U ministrantów, w księgarence i kiosku Ruchu można kupić najnowszy numer naszego miesięcznika „W moim Kościele”.

8. W dzisiejszą niedzielę kawiarenka zaprasza na kremówki i pączki z Wadowic oraz na domowe ciasta i desery.

9. W Dniu Pańskim znajdują się propozycje dla Seniorów.

Dodane przez Sanktuarium -