Data wydarzenia

Nadszedł czas, że możemy Was wszystkich niezależnie od wieku oficjalnie zaprosić na Warsztaty wokalne "Pod płaszczem Maryi", które odbędą się w dniach 15 - 17.09.2023 w Bazylice Mniejszej w Hałcnowie z okazji 30-lecia Koronacji Piety Hałcnowskiej.
Przez 3 intensywne dni będziecie mogli nauczyć się wspaniałych pieśni pod okiem Zuzanny Pradeli - wieloletniej nauczycielki szkoły muzycznej, z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu m.in. warsztatów gospelowych.
Całość zakończymy koncertem finałowym z udziałem Beaty Bednarz - znanej wokalistki muzyki chrześcijańskiej.
Na każdego uczestnika czeka moc przeżyć zarówno duchowych jak i wokalnych.
Pamiętajcie! Udział w warsztatach jest w pełni darmowy.

Zapisy dostępne są przez formularz
https://forms.gle/PeEwSnyL4i8GNkMp7

 

Warsztaty wokalne
Dodane przez Małgorzata -